writing pavilion ❃
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Мнения, препоръки, критики

2 posters

Go down

Мнения, препоръки, критики Empty Мнения, препоръки, критики

Post by Emmanuelle. Thu Dec 29, 2016 2:49 pm

Всичко това можете да изразите тук.
Emmanuelle.
Emmanuelle.

Posts : 98
Points : 221
Join date : 2016-08-20

https://luciddreaming.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Мнения, препоръки, критики Empty Re: Мнения, препоръки, критики

Post by marissa palmer. Sat Jan 07, 2017 7:18 am

не знам дали точно това е правилната тема, но поне обещавам това да е последния ми коментар за днес xD
на първо време, поздравления за форума - замисълът определено ми харесва и ми гъделичка музата. ^^
на този етап забелязах две неща:
1) опитвайки се да си редактирам подписа, попаднах на съобщението, че "нови потребители не могат да пускат линкове" (или нещо от сорта). Може би е просто недоглеждане, но е известно неудобство - особено за нови потребители, които искат да пуснат представянето на героя си и не могат да добавят снимка.
2) видях, че в дяла с обявите има само една тема за търсене на абсолютно всичко и тук може би по-скоро изказвам препоръка - предишния опит е доказал, че ако всеки потребител пуска отделно тема с "търсените позиции" е доста по-удобно и най-вече прегледно, вместо да се прелистват десетки страници в издирване. Решението си е ваше, в крайна сметка. ^^
Това е от мен Smile
marissa palmer.
marissa palmer.

Posts : 3
Points : 3
Join date : 2017-01-07

Back to top Go down

Мнения, препоръки, критики Empty Re: Мнения, препоръки, критики

Post by Emmanuelle. Sat Jan 07, 2017 11:38 am

Първо - благодаря много за изказаното мнемое! Smile
Това с картинките съвсем го бях забравила, но веднага ще оправя настройките на форума.
Относно темите, на този етап мисля, че една ни върши работа, но ако се съберем повечко, със сигурност ще ги разделя за всяка 'позиция', както казваш.
Emmanuelle.
Emmanuelle.

Posts : 98
Points : 221
Join date : 2016-08-20

https://luciddreaming.bulgarianforum.net

Back to top Go down

Мнения, препоръки, критики Empty Re: Мнения, препоръки, критики

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top


 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum